Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Modlitwa" na głównym placu

Utworzony przez Nasz, 31 marca 2008 r. o 10:25
Ale na odpowiedz alexa nie liczcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale na odpowiedz alexa nie liczcie
Nie liczę. Podobno ten stary Żyd już na łonie Abrahama odpoczywa. Nie ma co żałować, kawał ... był ! Pamietam jak w podzięce za to że go przez całą okupację ukrywałem, to mnie zadenuncjował w 1944 na UB. Alex, nigdy ci tego nie wybaczę ! Nigdy ! Smaż się w piekle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Nie liczę. Podobno ten stary Żyd już na łonie Abrahama odpoczywa. Nie ma co żałować, kawał ... był ! Pamietam jak w podzięce za to że go przez całą okupację ukrywałem, to mnie zadenuncjował w 1944 na UB. Alex, nigdy ci tego nie wybaczę ! Nigdy ! Smaż się w piekle !
Allex reprezentował tą materialistyczny odłam judaizmu. On nie wierzył w życie po!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha .A tak na poważnie to dziadek mojego znajomego(z widomych przyczyn nazwisk nie podaję) w czasie okupacji dusił w Międzyrzecu gdzieś w krzakach synów abrahama.No cóż marnie skończył,ale minęło kilkadziesiąt lat wnuk rozbierał starą chałupę,bo letniak chciał rozbudowac,wiesz duzy rodzina sie powiększa i tak dalej.No więc rozbiera tą chatę i wygrzebuje przy okazji troszeczkę złota.Letniak został w takim stanie jakim był,ale kilkaset metrów dalej powstał bardzo przyzwoity domek.Nawet tuje już rosną.Waaarto było ratować Żydów,nawet życie za nich oddać.No i potomkowie mają co wspominać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
ha ha ha .A tak na poważnie to dziadek mojego znajomego(z widomych przyczyn nazwisk nie podaję) w czasie okupacji dusił w Międzyrzecu gdzieś w krzakach synów abrahama.No cóż marnie skończył,ale minęło kilkadziesiąt lat wnuk rozbierał starą chałupę,bo letniak chciał rozbudowac,wiesz duzy rodzina sie powiększa i tak dalej.No więc rozbiera tą chatę i wygrzebuje przy okazji troszeczkę złota.Letniak został w takim stanie jakim był,ale kilkaset metrów dalej powstał bardzo przyzwoity domek.Nawet tuje już rosną.Waaarto było ratować Żydów,nawet życie za nich oddać.No i potomkowie mają co wspominać
Znajoma ! No więc wyobraż sobie taką sytuację : ukrywasz Żyda, ryzykujesz życiem swoim i całej swojej rodziny. A Żyd ma kasę, złoto itp. Więc ty masz go ukrywać za frajer ? Jak ty go przechowasz, ryzykując życiem, to on zachowa swoją kasę bez szwanku. Byłabyś stuknięta na umyśle gdybyś od tego Żyda kasy nie wzięła. Tak czy nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Znajoma ! No więc wyobraż sobie taką sytuację : ukrywasz Żyda, ryzykujesz życiem swoim i całej swojej rodziny. A Żyd ma kasę, złoto itp. Więc ty masz go ukrywać za frajer ? Jak ty go przechowasz, ryzykując życiem, to on zachowa swoją kasę bez szwanku. Byłabyś stuknięta na umyśle gdybyś od tego Żyda kasy nie wzięła. Tak czy nie ?
Ale jakie stawki w takim razie narzucić za wynajem, bo wiesz duży ja jestem legalista, jak znowu będzie okupacja (a tak czuje, że będzie), to chce wiedzieć jaki podatek obliczyć od wynajmu kryjówki i potem ten podatek odprowadzić do skarbówki. Liczę że okupant będzie porządny i wyda jakieś rozporządzenie czy ukaz z tabelą stawek za wynajem i wysokością podatku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto powiedział,że bym nie wzięła? Dam Ci drugi przykład. Mój pradziadek był sołtysem we wsi S.koło Międzyrzeca.Przez kilka miesięcy karmił żydowską rodzinę ukrywającą sie w lesie,chociaz sam miał sześcioro dzieci i bieda że o joj.I co? Niemcy wyłapali Żydów a Ci chcieli zakapować tych którzy im pomagali.Całe szczęście nie zdążyli bo nie pamiętam,ale był zdaje się z nimi Polak co ich wystrzelał.No i dobrze,bo inaczej nie pisałabym prawdopodobnie teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crzanić podatki.Rżnij Żyda ile się da,bo inaczej on orżnie Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
crzanić podatki.Rżnij Żyda ile się da,bo inaczej on orżnie Ciebie
Różnie to wychodzi, ale stasram się, staram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
Rżnij Żyda ile się da...
A ja tam wolę rżnąć Żydówki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
A ja tam wolę rżnąć Żydówki !
Jestem byłym odanisto z Janowa i to popieram!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jestem byłym odanisto z Janowa i to popieram!!!!!!!!!!!!!!!
Ty gnoju masz coś do Żydów? Narodu który przez takich jeba.ych antysemitów cierpi od wieków tyle nienawiści! Żygać mi się chce jak czytam twoje wypociny i podobnych do ciebie robali! Mam nadziej, że prawo zrobi z tobą i podobnym do ciebie porządek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xmen napisał:
Ty gnoju masz coś do Żydów? Narodu który przez takich jeba.ych antysemitów cierpi od wieków tyle nienawiści! Żygać mi się chce jak czytam twoje wypociny i podobnych do ciebie robali! Mam nadziej, że prawo zrobi z tobą i podobnym do ciebie porządek!
Wolnoć tomku w swoim domku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xmen napisał:
Ty gnoju masz coś do Żydów? Narodu który przez takich jeba.ych antysemitów cierpi od wieków tyle nienawiści! Żygać mi się chce jak czytam twoje wypociny i podobnych do ciebie robali! Mam nadziej, że prawo zrobi z tobą i podobnym do ciebie porządek!
O rety chyba narobię w gacie ze strachu dupku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z napisał:
O rety chyba narobię w gacie ze strachu dupku
Tobie powinno być wstyd! To przez takich jak ty oszołomów, polacy na świecie są uznawani za antysemitów i odpowiedzialnych za holokałst! Przykro mi, że tacy jak ty mówią i piszą po polsku! Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wolnoć tomku w swoim domku
Forum wojewódzkiego dziennika to nie twój domek! Tu obowiązuje prawo, antysemickie bzdury można pisać do szuflady w swoim domu, ale tu treści antysemicki wyrażać nie wolno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xmen napisał:
Forum wojewódzkiego dziennika to nie twój domek! Tu obowiązuje prawo, antysemickie bzdury można pisać do szuflady w swoim domu, ale tu treści antysemicki wyrażać nie wolno!
Nie kumasz brachu. Tujest Polska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie kumasz brachu. Tujest Polska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
polska to mi się kojarzy z nacjonalizmem i antysmityzemem. Nigdzie na świecie nikt by nie wygłaszał tak szowinistycznych opinii, jak na wschodzie polski . To przez takich durni jak ty nadal jesteśmy w UE uznawani za gorszych!!! Hamujecie nasz postęp to Europy! Durnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xmen napisał:
polska to mi się kojarzy z nacjonalizmem i antysmityzemem. Nigdzie na świecie nikt by nie wygłaszał tak szowinistycznych opinii, jak na wschodzie polski . To przez takich durni jak ty nadal jesteśmy w UE uznawani za gorszych!!! Hamujecie nasz postęp to Europy! Durnie!
Polska pisze się przez duże P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xmen napisał:
Tobie powinno być wstyd! A niby za co? To przez takich jak ty oszołomów, polacy na świecie są uznawani za antysemitów i odpowiedzialnych za holokałst!A nie powinno być przypadkiem holokaust? Analfabeto? Przykro mi, że tacy jak ty mówią i piszą po polsku! Zazdrościsz nam poprawnej polszczyzny deb***u?Wstyd! Tak,tak masz czego się wstydzić mały menie a może alex?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...